Poliüretan Karo Tavan ve Duvar Paneli

Altera

Korkusuzluğu ve gücü simgeleyen, ayrıntılarıyla tavan ve duvarlarınıza ekstra güzellik katacak, aynı zamanda poliüretan materyal üretiminden dolayı yalıtımı üst düzeye çıkaracak modelimiz “Altera”.

Cotto

İnce detaylarında doğallığı ve şık duruşuyla tavan ve duvarlarınızı modanın üzerine çıkaracak, aynı zamanda poliüretan materyal üretiminden dolayı yalıtımı üst düzeye çıkaracak modelimiz “Cotto”.

Country

Modern ve Antik görünümün diyalektiğinde farklı bir algı oluşturan, aynı zamanda poliüretan materyal üretiminden dolayı yalıtımı üst düzeye çıkaracak modelimiz “Country”.

Fiore

Doğadan gelen gerçek görünümüyle çiçeğin tüm detaylarını yakalayabileceğiniz ihtişamıyla göz kamaştıran, aynı zamanda poliüretan materyal üretiminden dolayı yalıtımı üst düzeye çıkaracak modelimiz “Fiore”.

Luna

Sert ve dik duruşlu bir kahramanı simgeleyen, aynı zamanda poliüretan materyal üretiminden dolayı yalıtımı üst düzeye çıkaracak modelimiz “Luna”.

Orbit

Derin dokusuyla duvarlarınızda özgürlüğü sembolize edecek, şık bir görünüm katacak, aynı zamanda poliüretan materyal üretiminden dolayı yalıtımı üst düzeye çıkaracak modelimiz “Orbit”.

Pera

Kelebeğin dansını simgeleyen görüntüsü, doğadan gelen detaylarıyla mükemmel bir görünümü olan, aynı zamanda poliüretan materyal üretiminden dolayı yalıtımı üst düzeye çıkaracak modelimiz “Pera”.

Savoy

Sarayların eşsiz görünümünü mekanlarınıza taşıyacak, aynı zamanda poliüretan materyal üretiminden dolayı yalıtımı üst düzeye çıkaracak modelimiz “Savoy”.

Open chat